Contact

ARSENAAL/LAZARUS 
Hanswijkstraat 63
2800 Mechelen 
onthaal@arsenaallazarus.be

Ingang voorstellingen + De Foyer van 't Arsenaal 
langs het Dijlepad in de Kruidtuin - wegbeschrijving

Telefoon tickets: 015 14 09 14 
(10u-12u / 14u-16u)

Telefoon kantoren: 015 42 25 44 
(9u-12u30 / 13u30-17u)

---

Onthaal en tickets
reserveringen en algemene vragen - Laura Vanhalle - onthaal@arsenaallazarus.be en laura@arsenaallazarus.be

---

Directie
artistieke en algemene leiding - Willy Thomas - willy@arsenaallazarus.be
huisgezelschap - LAZARUS

---

Financiën en personeel
zakelijke leiding - Manu Devriendt - manu@arsenaallazarus.be 
coördinatie financiën - Lest Matterne - lest@arsenaallazarus.be
assistentie - Kim De Ranter - kim@arsenaallazarus.be

---

Coördinatie en communicatie
artistieke coördinatie en coördinatie communicatie - Inge Geens - inge@arsenaallazarus.be
coördinatie publiekswerving/werking - Lina Lauwens - lina@arsenaallazarus.be
website, pers en communicatie - Kim De Ranter - kim@arsenaallazarus.be
dramaturgie - Sarah Eisa - sarah@arsenaallazarus.be

---

Technische ploeg
technische ploeg - Marjolijn Hectors, Bas Banen, Rutger Mollen, Dieter Lambrechts, Jasper Vanhalle - techniek@arsenaallazarus.be
coördinatie infrastructuur en IT - Jonas De Smet - jonas@arsenaallazarus.be  

---

The Life of Mechelen / De Grond der Dingen
coördinatie - Willy Thomas en Sarah Eisa  
thelifeofmechelen@arsenaallazarus.be - degrondderdingen@arsenaallazarus.be 
productie en assistentie - Eveline Verbist - eveline@arsenaallazarus.be

---

Onderhoud 
Martine en Carine (ook catering), te contacteren via onthaal@arsenaallazarus.be